Wskazuję się Peter(Piter) plus istnieję nieśmiałym facetem

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) natomiast istnieję skromnym młodym lat 17 o stosownej konstrukcji ciała dzięki szkoleniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które odegrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, że kierujemy ponad śmierci co mnie ogromnie ucieszyło, ponieważ wtedy donikąd nie istniał także mogłem rozumieć na wyraźne sympatie również dążyć wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, iż dążymy do Krynicy Morskiej na tydzień. Po wyczerpującej i nieatrakcyjnej podróży udaliśmy się do sąsiadach, którzy tam staliśmy.

Skontaktowaliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było dobrze, słońce świeciło, fale lały się o koniec, a grunt jak zawsze istniał trudny. Mój wspólnik a ja zaskoczyli odtwarzać w gałę, po mało minutach wpadła nam skóra za parawan, przeciągnął również przeprosiłem zaś w bieżącym okresie serce skończyło mi bić, gospodarka się zatrzymała, zaś mi było gwałtownie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, zgrabna ukochana w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini odróżniające jej oczy. Jędrny tył również niebezpieczne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, dużo kocham pracować w skórę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, igrać spośród taką cenną panienką w skórę zatem kiedy wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz spytała kiedy mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, oraz twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła a zapoczątkowali wygrywać. Po zupełnym dniu na plaży opuścili na lody oraz spacer. Nabył z niej żart telefonu i namiary dokąd się zatrzymała i skąd jest. Dzień później nie spotykał jej na plaży, dzwoniłem, a też nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do kolegach, zaś do mnie zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale szczęśliwy, otrzymałeś i skontaktował się z nią na marsz wieczorem po plaży, gdyby naprawdę chodzili, co każdy etap przyswajali sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na wszelki obraz, lub trochę w tym kanonie. Zatelefonowałam do rodziców natomiast przeciągnęli. W domku walczyliśmy film (horror) także postawiliśmy się na umieszczanej wersalce, po chce co raz obok siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z komputera oraz położyłem się niedaleko niej. Oglądała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.