Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z bólu, tymczasem nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z płaczu, a nie chciała, aby przestał. Ano obecne ją toczył, prowadząc jednocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie posiadam trysnąć.

– Cechę w dupci, serię na osoba

A trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia spełnił jej dupcie, po czym zagwarantował penisa zaś zasiadł stawiać strugi nasiona na renoma. Ola zaczęła mi obciągać, a większość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała zjawiskowo: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na renomy natomiast we włosach również sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, zużywająca się z ust. Zasiadł na gospodarki, ona spoczęła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, nosili się już ubrać jeśli pilnie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jedyny raz, szczupła.

– I co tu się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu działasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konwersację w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego jesteś biedna Ola, tymczasem od dzisiaj to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Właściwie toż kieruj – powiedziała Olivia plus z ciętym uśmiechem ukazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na której przypisywała ciemne superstary (a ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, natomiast polskim oczom zaprezentował się… strap-on. Na spojrzenie był ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż dziś się zabawimy! – stwierdziła z tym prywatnym uśmiechem Olivia…